Hakkımızda
HAKKIMIZDA

Biz Kimiz?

Firmamız hafif çelik yapı inşası için panel makinelerini, ve alçıpan profili, alçı köşe profili gibi diğer rollform makinelerini üretmektedir. 26 yıllık makine üretim tecrübemizi aktardığımız sistemimiz, hafif çelik yapılar için en etkin çözümü sunmaktadır. Masterikizler, yüksek CAD tasarım yeteneği yanında maliyet avantajları da sağlamaktadır. Sistemimizin içinde bulunan tasarım yazılımı ile tasarlanan model çok kısa bir sürede panel makineleri ile hatasız üretilip montaj için şantiyeye gönderilebilmektedir. Dünyanın birçok yerindeki müşterilerimiz tamamen birbirine entegre tasarım yazılımı, panel üretim yazılımı ve bilgisayar kontrollü makinelerimizden faydalanmaktadır.

Firmamızın üretim ve servis merkezinin yer aldığı Türkiye, geçmişten günümüze kadar canlılığını hiç kaybetmemiş kara, deniz ve hava ticaret yollarının bulunduğu, Avrupa, Asya ve Afrika kıtalarının kesişme noktasında yer almaktadır. Konumu itibariyle ve geniş bir ulaşım ağının mevcut olmasıyla dünyanın 56 ülkesine kısa sürede ve kolaylıkla ulaşılabilmektedir. Bu sayede şirketimiz lojistik olarak büyük avantajlara sahiptir.

Masterikizler firması olarak sürekli gelişen felsefemiz ve müşteri memnuniyeti anlayışımız ile yazılımlarımızı geliştirmeye ve ileri teknoloji makinelerimizi en iyi şekilde üretmeye devam etmekteyiz.

Hızlı Müşteri Desteği
Profesyonel Hizmetler
İsteğe özel makineler
26 yıllık tecrübe
Garantili ürünler
Hızlı Üretim ve Teslimat